Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozpoczęcie sezonu SAJN - System

Za nami pierwsze w tym sezonie szkolenie Systemu SAJN, w którym udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych z całego kraju, a także wybrani cywilni Instruktorzy SAJN.

 

 

Pierwszy dzień szkolenia poświęcony był doskonaleniu technik samoobrony i walki wręcz oraz techniki i taktyki prowadzenia interwencji przy użyciu pałki teleskopowej. Instruktorzy doskonalili również umiejętności walki i obrony przed atakiem przeciwnika uzbrojonego w nóż. Seminarium prowadzone było z użyciem innowacyjnych noży treningowych BRAVE, znacząco poprawiających skuteczność i bezpieczeństwo użytkownika w realnej walce i obronie przed nożem.

Drugi dzień był z kolei poświęcony technikom Combat Kalaki Eskrima oraz walce sportowej amez. 

Dodatkowo nasi Instruktorzy - medaliści Mistrzostw Europy GSBA Kalaki Eskrima które rozegrane zostały w lipcu w Portugalii, mieli okazję podzielić się z pozostałymi uczestnikami swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

Szkolenie poprowadził twórca Taktyczno - Bojowego Systemu SAJN, Mistrz Jan Nycek.

Jak na każdym naszym szkoleniu, i tym razem przyjacielska atmosfera szła w parze z zaangażowaniem uczestników.

więcej zdjęć na www.sajn.pl